معرفی مجموعه عمران مومان

معرفی شرکت

شرکت سوله سازی عمران مومان،طراح و مجری مجموعه های فلزی و سوله هاو مسکن های سبک قوسی،با در اختیار داشتن کادری مجرب که سالیان درازی را در حوزه سوله سازی و اجرای سازه های سنگین و سبک فلزی داشته است و نیز گام بلندی را در راستای نو آوری و تغییر سبکِ،این نوع سوله ها برداشته است.

شرکت عمران مومان فرایند شکل گیری و پیشرفت خود را در زمینه سوله سازی و اجرای سازه فلزی از چندین سال پیش اغاز نموده،و امروزه با اجرای موفق پروژه های کوچک و بزرگ در سرتاسر ایران، با تیمی متخصص و با تجربه،پیشرو این صنعت بوده و مفتخر است، پروژه های بزرگ صنعتی،ورزشی و فرهنگی را در اقصی نقاط کشور ایران، با موفقیت اجرا نموده است.

هدف مجموعه ما اجرای سازه هایی مقاوم،با معماری خاص و مطابق با استاندارد و آیین نامه های روز دنیا و با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی بالا،نسبت به روشهای سنتی است.

شرکت عمران مومان جهت تامین آسایش خاطر کارفرمایان خود و اطمینان از کیفیت پروژه،خدمات مهندسی خود را پس از اتمام پروژه ارایه مینماید.

از این رو دفترچه محاسبات سازه و بیمه نامه (7)هفت ساله(جهت حوادث مترقبه)همراه با گارانتی(ضمانتنامه کتبی) سازه اجرا یی به مدت (10)روز پس از عقد قرارداد تسلیم کارفرما میشود.

اعتقاد ما بر این است که کارفرمایان ما شریک ما هستند و امید است در کنار افزایش رضایتمندی-تداوم همکاری برقرار باشد.