ویلا سازی

برای داشتن ذهنیتی درست و مناسب بهتر است ابتدا بدانیم ویلا به چه نوع ساختمانی گفته می شود. عموماً ویلا محوطه ای ایست که در داخل شهر ها قرار نداشته و در حاشیه شهرها و استان ها دیده می شود. نمای بیرونی ویلا طوری بوده که مشرف به تمام جهات بوده و اغلب دریا و جنگل برای آن مطرح است. این واژه درواقع فرانسوی می باشد و با هربار شنیدن این اسم به یاد روم باستان خواهیم افتاد.

اگر دقت کنید تا صحبت از شمال می شود یاد خانه هایی با سقف های پر از شیب خواهیم افتاد علت این امر وجود بارندگی بسیار در این مناطق است، خانه های ویلایی معمولاً دارای محوطه باز بوده و به بیرون دید کامل دارند. البته امروزه جای خود را به آپارتمان های چند طبقه داده اند.

شرکت عمران مومان که در زمینه ی سوله سازی و ساخت سوله فعالیت دارد توانسته است سوله ها را در رنگ ها و طرح های مختلف و مدل های متفاوت ساخته و از آن ها در ساخت ویلا استفاده کنیم .شرکت عمران مومان در زمینه ی ویلا سازی  بسیار موفق بوده است و  این موفقیت خود را مرهون به کارگیری جدید ترین تخصص ها ودانش های به روز و  تیم متخصص هستیم و تا کنون توانسته ایم ویلا هایی زیبا و شیک را ساخته ، ویلا هایی که نه تنها زیبایی خیره کننده  ایی دارند بلکه از استحکام و مقاومت بالایی نیز برخوردار  هستند .

ما افتخار می کنیم که می توانیم شیک ترین ویلاها را با استحکام بالا و با استفاده ازبهترین مصالح   با برآورد هزینه ایی پایین به شما تحویل دهیم .

ویلا سازی:

برای ساخت ویلایی زیبا و لوکس عموماً نیاز به محوطه های بسیار بزرگ می باشد به طوری که با قرارگیری در کنار دریا و جنگل چشم انداز بسیار زیبایی داشته باشد، وجو فضای سبز در زیبایی ویلا بسیار نقش دارد.

معماران عموماً برای ساخت ویلا از نوع های متفاوتی از تخصص خود استفاده می کنند و نوع ساخت هر ویلا با دیگری متفادت است اما می توان گفت که ساخت ویلا در محوطه محدود جالب نخواهد بود.

اگر سبک ویلایتان برایتان مهم است بهتر است از همان ابتدا دست به کار شده و با بررسی های دقیق سبکی که را مورد نظرتان است انتخاب کنید به یاد داشته باشید انتخاب سبک از همان ابتدا می توان باعث صرفه جویی بسیاری در هزینه های شما خواهد شد و متضرر نخواهید شد، از جمله سبک هایی که می توانید انتخاب کنید استفاده از چوب و آجر بوده که به آن کلاسیک گفته می شود.

سازنده ویلا:

برای ساخت ویلا خود می توانید یا خود دست به کار شده و در تمام مراحل ساخت حضور داشته باشید که اصطلاحاً به آن شخصی ساز می گویند و یا با عقد قرار داد و پرداخت هزینه ای کلیه مراحل ساخت و ساز و خرید مصالح را به عهده شخص دیگر و تیم های بساز و بفروش بسپارید. آیا ویلای ساخته شده توسط بساز بفروش دارای کیفیت می باشد؟ متاسفانه اینطور نیست. تیم ها بساز بفروش در گام به گام ساخت تنها به هزینه فکر می کنند و مرغوبیت برایشان اهمیتی ندارد، بسیاری از سیستم های امنیتی برای منزلتان را رعایت نمی کنند و اغلب با عدم رضایت شما همراه می باشد.

بعد از چند ماه زندگی در خانه های بساز بفروش متوجه می شوید اغلب مشکلات مربوط به کنترهای آب و برق موجود بوده و مراحل قانونی برایش طی نشده است. و یا حتی اصلا کنتور مجزایی وجود نداشته و تهنها یک سری اشتراک گذاری ها مطرح می باشد.

ویلاسازی ارزان قیمت چگونه است؟

شاید برایتان پیش آمده باشد که ابتدا وارد ویلای خود شوید و همه چیز بسیار مناسب به نظر برسد اما بعد از مدتی متوجه نشست و ریزش سقف و دیوار شوید. این سری اتفاق ها بسیار دیده می شود. استفاده از ستون برای بساز بفروش ها هزینه بردار بوده و عموماً سراغش نمی روند!.

برای قیمت ارزان کیفیت را فدا نکنید. قیمت ارزان ویلا حتماً مشکلات بسیاری به دنیال خواهد داشت. از نوع سرامیک ها و پارکت ها مطمئن شوید به یاد داشته باشید بعضی از قسمت ها از دید شما خارج است از فردی که دارای تخصص بوده بخواهید شما را از کیفیتی مواردی مانند میزان آهن استفاده شده مطمئم سازد. یکی دیگر از مشکلات بسیار زیادی که می تواند پیش روی شما باید اینکه امکان دارد زمینی که روی ساخته شده برای سند گرفتن مشکل داشته باشد. از لیست قیمت ها باخبر باشید و هر ارزانی و گرانی را بررسی کنید.

برای کونتور های آب و برق مجزا پافشاری کنید چیزی به اسم رابطه و ضابطه را فراموش کرده و زیر بار نروید سیستم آبرسانی از جمله مسائل مهم به حساب می آید و اغلب با بهانه گیرهایی همراه بوده که به نفع شما نمی باشد. در کنار زیبایی منزلتان مسائل مهمتری هم است!

قبل از پرداخت پول حساب دقیقی انجام دهید. با جملاتی مانند برای همیشه که خواهان زندگی در آن نیستم خودتان را گول نزنید، گاه قیمت ارزان بسیار برای شما گران تمام خواهد شد. ویلای غیر استاندارد برابر است با ضرر.

متاسفانه وجود چنین ساخت و سازهایی بسیار مرسوم است و این زنگ خطری برای آینده محسوب می شود..